- popular

RokSprocket is a powerful and flexible content switchblade extension

The extensions benefits from multiple layouts and numerous themes for most layouts, offering a wide assortment of possible content configurations.

A responsive layout that adapts to varying devices such as smartphones

The layout adapts automatically to the viewing device, such as tablet, without the need for separate templates, to maximise cross-platform compatibility.

Quickly and easily adjust the template color scheme with Gantry

The intuitive administrator provides a rich interface for swiftly adjusting various colors, backgrounds and overlays of the various template elements.

Koniec roku to czas planowania wakacyjnych urlopów. Pamiętajcie o wspólnotowych rekolekcjach, które są najważniejszym punktem naszej formacji. Zarezerwowaliśmy termin we wspaniałym ośrodku Archidiecezji Łódzkiej.

GDZIE I KIEDY?
PORSZEWICE (270km od Poniatowej),
16-21 LIPCA 2017 r. (5 noclegów), prowadzący: ks. Artur Potrapeluk i ks. Grzegorz Kruk

DLA KOGO?

Rekolekcje dla wspólnot:
Betania, Marana Tha, uczestników Seminarium Odnowy Wiary oraz osób, które na stałe formują się we wspólnotach i w grupach modlitewnych.

ZAPISY i KOSZT:

Uczestnicy zapisują się do końca listopada, również do końca listopada musimy złożyć stosowne pisma o dofinansowanie, dlatego proszę o sprawne wpisywanie się.
Prawdopodobnie będzie więcej chętnych niż miejsc dlatego nie zwlekajmy z decyzją.

Dzieci od 0 do 2 lat – z własnym łóżeczkiem – gratis
Dzieci od 3 do 13 lat – rabat 50% za pobyt
Młodzież powyżej 13 lat i dorośli: 80zł / dobę (pokoje 2 i 4 osobowe, możliwość mieszkania w pokoju 1 os. za dopłatą).

Cena pobytu zawiera:
śniadanie: 15 zł / osoba/doba
obiad: 30 zł / osoba/doba
kolacja: 15 zł / osoba/doba
jedna przerwa kawowa: gratis
nocleg: 20 zł / osoba/doba

Darmowy internet WiFi, darmowa siłownia, sauna za dopłatą.

Program dnia i temat rekolekcji podamy w późniejszym terminie.

Jako członkowie wspólnoty czujmy się zobowiązani do udziału w rekolekcjach.

Z Bogiem!
Ks Artur Potrapeluk i ks. Grzegorz Kruk

Posłuchaj konferencji

Kalendarium wspólnoty